Image Alt

Projektet

Bashkëpunimet dhe

Projektet tona

Krahas eksporteve ne kemi arritur të bashkpunojmë në projekte të ndryshme me rrjete të hoteleve me renome botërore siç janë: Marriot Hotel, Bowfield, Cruachan, Hotel Stirling, Hotel Crown Plaza.

Projekti ynë i rradhës do të vendos një standard të ri të showrooms në kreqytetin e Kosovës në Prishtinë. Me mbi 30,000 metra katrorë, ne do të ofrojmë dizajnet më unike të përcjelluara me kualtitetin më të lartë të mundshëm. Në këtë mënyrë Palma do të vazhdojë të mbetet lider në industrinë e mobiljeve në Kosovë, duke qëndruar afër klientëve dhe gjithmonë në hap me kohën sa i përket cilësisë dhe llojllojshmërisë së produkteve.

Ne jemi gjithmonë falenëderues për klientët tonë.

Ne jetojmë me ju!

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor