Na kontaktoni

Nje histori krenare dhe te gatshem per nje te ardhme te shkelqyer Mobileria Palma, ndodhet ne Gjilan Rr.Bujanocit ne kilometrin e pare, eshte qendra e mobiljeve dhe e shperndarjes per te gjithe klientet.

Fabrika / Showroom

Palma furniture

Rr.Bujanocit,
kilometri i parë
60000 Gjilan, Kosovë

palmamobile@hotmail.com
+383 49 480 236
+383 44 240 082

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor